Київ, Україна
вул. Золотоустівська 23
Атрибуція і експертиза ікон і творів живопису
Рекомендації та консультації при складанні корпоративних і приватних колекцій
Проведення виставок і тематичних лекцій
На сайті представлена частина експозиції салону. За більш детальною інформацією звертайтеся до художнього салону "Візантія" по вул. Золотоустівська 23.

Як і де купити антикварну книгу?

Якщо ви вирішили поповнити свою колекцію антикварних книг, то інформація, подана нижче, буде цікавою і корисною для вас. Зверніть увагу на букіністичні магазини вашого міста – дуже часто саме в таких місцях можна купити антикварну книгу, яка стане гордістю вашої колекції.

Прагматичний підхід до купування допоможе вам правильно розставити пріоритети для того, щоб здійснити покупку з найбільшою вигодою.

Оцінка якості

Покупка книг онлайн – це відмінна можливість зібрати домашню бібліотеку, до складу якої входять найрідкісніші книги. Не жалійте вільного часу на те, щоб продивитися сайти в інтернеті. Коли ви мандруєте вулицями міста, не треба проходити повз нові книжні магазини і бібліотеки – саме в таких місцях можна знайти багато цікавої антикварної продукції.

Зверніть увагу на те, що ціна раритетної книжки залежить від таких параметрів, як:

  • Рік видання.
  • Автор і жанр.
  • Зовнішній вигляд обкладинки.
  • Якість сторінок.

Категорії антикварних книжок

В залежності від характеристик, що були представлені вище, вся антикварна друкована продукція може бути поділена на два види. Згідно з характером випуску книги, вона може бути представлена в якості популярного видання або як періодична література. В залежності від тиражу, ціна на ту чи іншу річ може відрізнятися.

Також антикварні книги можуть бути представлені таким чином:

  • Рукописні екземпляри.
  • Друковані церковні оригінали.
  • Російські книги громадського друку.
  • Іноземні видання.

Цінителі антикварних книг дуже часто захоплюються словниками та енциклопедіями. Але ви повинні розуміти, що на пошук потрібної книги може піти багато часу. Та коли ви вже знайдете те, що шукали, радісні почуття переповнять вас. Тож не треба здаватися – шукайте нові місця, знайомтеся зі старими книгами, які так і не отримали великої слави – все це допоможе вам стати людиною з великої літери «Л».