Київ, Україна
вул. Золотоустівська 23
Атрибуція і експертиза ікон і творів живопису
Рекомендації та консультації при складанні корпоративних і приватних колекцій
Проведення виставок і тематичних лекцій
На сайті представлена частина експозиції салону. За більш детальною інформацією звертайтеся до художнього салону "Візантія" по вул. Золотоустівська 23.

Продаж бронзових старовинних речей та не тільки

Ні у кого не викликає сумнівів те, що колекціонування старовинних речей — це не лише естетичне та моральне задоволення, але й можливість придбати прибуткову інвестицію. Одними із найбільш популярних екземплярів являються бронзові старовинні речі, продаж різних експонатів здійснюється й по сьогодні, тому кожній може долучитися до справи всього свого життя — колекціонування.

До визначення, колекціонування - «хобі, в основі якого лежить збирання чогось (як правило, однорідних предметів) має певну цінність або не має такої»). Найбільш розповсюджені предмети колекціонування:

  • Монети;
  • Поштові марки;
  • Предмети мистецтва;
  • Антикваріат.

Предмети колекціонування як інвестиції

Однозначно, що у кожного колекціонера є свої певні наміри щодо колекцій. Насправді, якщо подивитися правді в очі, навряд чи хтось буде використовувати предмети колекціонування як інвестиції, але від цього їх природа не змінюється.

Як правило, колекціонер відчуває моральне задоволення від того, що він знає, що предмети в його колекції - рідкісні. Сама рідкість предметів колекціонування звертає їх у потенційні фінансові інструменти.

Оскільки відносно невелика кількість таких предметів на ринку зменшує пропозицію, за простими законами економіки ціна на них повинна зрости, за умови, коли попит зростає або залишається незмінним. Така взаємодія пропозиції та попиту, як відомо, призводить до подорожчання предметів колекціонування.

Тому головне — пам’ятати, що справа всього вашого життя може допомогти збагатитися. Насамперед необхідно зрозуміти, що такі речі збагачують людину духовно та інтелектуально, а вже потім — примножує її статки. Бронзові старовинні речі зберігають у собі священну історію минувших часів, яка може дивувати людей і по сьогоднішній день.