Київ, Україна
вул. Золотоустівська 23
Атрибуція і експертиза ікон і творів живопису
Рекомендації та консультації при складанні корпоративних і приватних колекцій
Проведення виставок і тематичних лекцій
На сайті представлена частина експозиції салону. За більш детальною інформацією звертайтеся до художнього салону "Візантія" по вул. Золотоустівська 23.

Купити антикваріат живопису

На сьогоднішній день, живопис став досить незрозумілим та абстрактним для більшості людей. Тому купити антикваріат живопису, це найкращий спосіб прикрасити свій дім та зробити його затишним.

Чому варто вибирати антикваріат живопису

Антикваріат живопису це річ, котра не тільки красиво виглядає. Варто зазначити що антикваріат завжди був та залишається в ціні. Тому якщо ви купите картину, то з часом її вартість буде тільки зростати. І неважливо купили ви картину знаменитого художника, чи маловідомого. Все рівно такий живопис завжди буде в ціні.

Крім того антикварні картини завжди намальовані в класичному стилі, а це означає що вони красиво будуть виглядати як в жилому приміщенні так і в офісі. Варто зазначити що класична антикварна картина в офісі значно покращить його вигляд, покаже смак керівника і допоможе в формуванні позитивної думки про нього.

Можна багато говорити про переваги антикварних картин перед сучасними. Але ці переваги і так зрозумілі будь якій людині яка може свідомо мислити.

Де купити антикварні картини

Що варто зазначити, що купити дійсно красиві антикварні картини досить важко, адже ринок картин досить обмежений. Варто тільки згадати скільки красивих полотен було знищено під час Жовтневої революції та Другої світової війни. Крім тог8о багато полотен були знищенні через неправильні умови зберігання.

Звичайно є досить багато пропозицій, але дійсно якісні антикварні картини ви зможете купити тільки в провіреного продавця, який вже не перший рік на ринку. Таких продавців на Україні є небагато, але якщо ви вирішили купити антикваріат, то треба звертатися тільки до них.

Звичайно в Інтернеті ви зможете знайти досить багато оголошень про продаж антикваріату. Але щоб впевнитися в достовірності товару, вам доведеться додатково заплатити експертам. Крім того ніхто не застрахований від шахраїв, які кожен раз вигадують нові схеми обману. Тому якщо ви хочете дійсно купити антикваріат за справедливою ціною, краще всього звернутися до перевіреного часом продавця, який має позитивну репутацію.