Київ, Україна
вул. Золотоустівська 23
Атрибуція і експертиза ікон і творів живопису
Рекомендації та консультації при складанні корпоративних і приватних колекцій
Проведення виставок і тематичних лекцій
На сайті представлена частина експозиції салону. За більш детальною інформацією звертайтеся до художнього салону "Візантія" по вул. Золотоустівська 23.

Антикварні ікони – дань старовинній культурі

Антикварні речі релігійного характеру є невід’ємною частиною української культури з давніх-давен. Ще з часів прийняття християнства у Київській Русі купити антикварну ікону в свою оселю повинна була кожна поважаюча себе людина, так само як кожного дня, кожної хвилини носити натільний хрест з самого народження і до смерті.

Наша компанія спеціалізується на продажу старовинних ікон – від 16 до 20-го століття. За час нашої многолітньої праці ми вступали в вигідний тандем з відомими колекціонерами країни, завдяки надійним принципам співтовариства: точній оцінці кожної речі та продажу її на максимально вигідних для обох сторін умовах.

Що ми робимо, або наші переваги

В компетенцію наших спеціалістів входить оцінка, купівля і та продаж будь-яких речей, які входять в сучасне поняття антикваріату, а саме ікон. Завдяки тому, що салон працює без посередників, тільки особисто з колекціонерами, наші клієнти можуть не перейматися через додаткові витрати. До кожного замовлення ми підходимо в індивідуальному порядку, ураховуючи особисті обставини угоди. Магазин готовий придбати ваші атрибути в будь-якому стані, тому що має власну майстерню по реставрації, яка допоможе відновити ікону навіть в самому безнадійному стані.

Ще одна наша ключова місія – це оцінка антикваріату, яка проводиться кваліфікаційними експертами за участю найновішого сучасного обладнання або в онлайн-режимі. Причому кожен майстер має конкретну спеціалізацію, наприклад, ікона ніколи не попаде до людини, яка є фахівцем по монетах або меблям.

Ви повинні купити антикварну ікону у нас, тому що:

  • тільки в каталозі найширший вибір атрибутів, які ви не знайдете в іншому місці;
  • ми надаємо безкоштовну консультацію фахівців по будь-яким питанням, які виникли в процесі придбання;
  • у нас завжди чиста і прозора ціна товару;
  • можна залишити попереднє замовлення на товар, щоб встигнути його забрати.